17 nápadů na vlastní výrobu vánočních dekorací za pár korun

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah

17 nápadů na vlastní výrobu vánočních dekorací za pár korun

rádce na dárky
Published by dárkový rádce v Vánoce · 13 Listopad 2023
Tags: vánočnídekoracetvořenírecyklaceideasnávodynápadyVánocechristmas

Máte letos chuť na vlastnoruční výrobu vánočních dekorací a ještě se u toho báječně pobavit s celou rodinou? Nechcete utrácet za předražené adventní věnce a jinou vánoční výzdobu? Chcete si doma vytvořit útulnou vánoční atmosféru z vlastních výtvorů? Pak se nechte inspirovat nádhernými nápady na dekorace, které si jednoduše vytvoříte z věcí, které běžně najdete doma, a také v lese či jinde v přírodě. Jde zejména o sklenice od okurek, staré skleničky, kartonovou krabici, papír, kousek látky, vatelín nebo vatu, šišky a větvičky.

Některé potřebné produkty možná doma nenajdete, jako je např. umělý sníh = sněhový sprej, bílá akrylová barva, štětec, různé drobné přízdoby jako kuličky či perličky, stuhy, polystyrenovou kouli a zvířátka, vánoční led světýlka, velký skleněný válec, svíčky, provázek a lepidlo. Nevadí, vše najdete zde a zde.

A tady v tomto videu najdete úžasné nápady s návody na výrobu levných domácích dekorací na vánoční výzdobu.Přejeme vám příjemnou procházku lesem při sběru šišek, větviček... a veselé tvoření. Pokud máte děti, tak i ony se zajisté rády připojí a budou chtít tvořit společně s vámi :-) Takže hurá do toho...

Mrkněte se také na skvělé nápady na vánoční dárky pro vaše blízké


Dárkový Rádce © 2009 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Návrat na obsah