Domácí světelná terapie: účinný pomocník v boji s bacily a bolestmi

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah

Domácí světelná terapie: účinný pomocník v boji s bacily a bolestmi

rádce na dárky
Published by dárkový rádce v dárky pro zdraví · 16 Listopad 2023
Není to náhoda, že při pobytu na slunci "bez použití opalovacího krému s vysokým UV faktorem", se nám uleví od bolestí, máme lepší náladu, zdravější pleť a nemoci jako rýma, kašel či škrábání v krku se nám vyhýbají. Za tento zdravotní prospěch pro celý organismus, můžeme poděkovat slunečnímu záření, které blahodárně působí na lidské zdraví tím, že posiluje imunitní systém, podporuje tvorbu vitamínu D, prohřívá pokožku, svaly, klouby, zkrátka celé tělo.

Stejně blahodárné účinky pro naše zdraví a krásu má i kvalitní Infračervená lampa, jen s tím rozdílem, že se před účinky jejího červeného záření nemusíme chránit ochranným krémem s vysokým faktorem, neboť jsou infra paprsky červené lampy zcela neškodné.

"Infračervená lampa nebo panel, je takový malý zázrak pro domácí léčbu celé rodiny, včetně domácích mazlíčků, který by neměl chybět v žádné domácnosti."Chcete-li se dozvědět:
Co a jak lampa léčí, jak jí používat a jiné zajímavosti, jako například, které Infračervené lampy jsou nejlepší a neoblíbenější u lékařů i domácích uživatelů, pak čtěte dále...


Co je Infralampa?

Infralampa nebo také Infračervená lampa, infračervený zářič, červená lampa a nově i revoluční infračervený LED panel, je jednoduchá lampa s infračervenou žárovkou nebo led diodami (světlem červeným RED a infračerveným světlem NIR), která vyzařuje léčivé červené teplo. Tyto teplé infračervené paprsky, jsou různé intenzity, záleží na modelu a velikosti lampy. Lampy pro červenou světelnou terapii, jsou levné sestřičky drahé infrasauny, která působí na celý organismus, zatímco Infračervené lampy působí jen na určitou část těla, na kterou světlo namíříme. Infralampa je kouzelný pomocník v léčení nejen doma, ale můžete se s ní setkat i v centrech fyzioterapie, nebo kosmetických salonech, kde se s úspěchem používá již řadu let.


Co léčí a na co pomáhá Infračervená lampa?

Terapie Infračervenou lampou poskytuje člověku i domácímu mazlíčkovi nespočet pozitivních účinků na jeho zdraví a psychiku.

Soustředěné infračervené teplo prochází do hloubky, čímž prohřívá tělo, okysličuje tkáně, rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve i lymfy.  Dochází tak k rychlejší látkové výměně a rychlejšímu odstraňování toxických látek. Infračervené teplo je neuvěřitelně účinné zejména pro léčbu bolesti zad, malých i velkých kloubů, šlach, svalových bolestech, kožní vyrážky, akné, zranění a virových, plísňových i bakteriálních infekcí, včetně těžkých infekcí nosu, uší, dutin, nehtů, zubů, močového měchýře, ledvin atd...


Funkce červených paprsků spočívá v tom, že příjemně pronikají do kůže, tkání, sliznic a kloubů, aby zde zabily infekci, vyhnaly toxiny, zlikvidovaly zánět a uzdravily nemocné a bolavé tělo či konkrétní část těla. Mnoho virů, bakterií, spirochet, kvasinek, plísní, parazitů a rakovinných buněk, má na rozdíl od normálních zdravých a tělu vlastních buněk, špatnou toleranci vůči teplu a kyslíku, a je tudíž snadno zabito infračerveným teplem z lampy.

Dokonce i pacienti s boreliozou II a III stupně si pochvalují její účinky. V případě rakovinných buněk či boreliozy, je pacientům doporučována také silně detoxikační infračervená sauna, kterou ale ne každý dobře snáší (teplo v infrasauně může citlivým jedincům zhoršit zdravotní stav) a její pořízení je navíc dosti nákladné.


Doporučené lampy jako dárek


Dárkový Rádce © 2009 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Návrat na obsah