Top masážní přístroje vhodné jako dárek pro NĚJ i pro NI

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah

Top masážní přístroje vhodné jako dárek pro NĚJ i pro NI

rádce na dárky

Dnes si dárkový rádce pro Vás přichystal tipy na TOP masážní přístroje doporučené i fyzioterapeuty a fitness trenéry, které poskytují například po příchodu ze zaměstnání, naprosto dokonalou domácí masáž, při které se uklidníme, uvolníme, zregenerujeme a zbavíme se bolestí. Některé přistroje jsou opatřeny i hřejivým teplem s léčivým červeným světlem, čímž znásobují působení na fyzický i mentální stav těla.

K masáži s níže uvedenými masírovacími přístroji, není potřeba živý masér / masérka, ani žádné masážní olejíčky a gely.

Ať se jedná o masážní polštář, pistoli, křeslo atd... všichni tito domácí maséři příjemně, neinvazivně, bezbolestně, šetrně a efektivně uvolňují namožené a bolavé svaly a přispívají k jejich regeneraci. S masážním přístrojem lze ulevit bolavým kloubům i svalům za krkem, na rameni, zádech, v bederní oblasti  či kdekoliv jinde na těle, a také jsou skvělou pomůckou při bolesti břicha, chodidel a oteklých nohou z dlouhého stání, sezení či chůze.

Masážní přístroj lze použít v sedě v autě, při siestě u kávy či bylinného čaje, u sledování TV, čtení knihy, poslechu audio knihy nebo v naprostém tichu a uvolnění v leže. Kromě masážního křesla, lze jakýkoliv zde uvedený přístroj sbalit do kufru a vyrazit s ním na dovolenou, chalupu atd.


"Potěšte své milované, některým z těchto masážních pomůcek pro wellness relaxaci a úlevu od stresu i bolestí"


Akupresurní Shiatsu masážní polštář 40 x 40 x 10 cm BaurerTento šikovný Shiatsu masážní polštář s ovladačem, od uznávané německé značky Baurer, umí namasírovat a promasírovat jakékoli partie těla od hlavy až k patě a definitivně zvítězit nad bolestí svalů i únavou. Používá k tomu 4 rotační masážní hlavice, které věrně kopírují RUCE MASÉRA, který masíruje pomocí tlaku palců, prstů nebo dlaní.

Pro dokonalý efekt masáže Shiatsu, lze zapnout funkci blahodárného INFRAČERVENÉHO VYHŘÍVÁNÍ, které významně násobí celkový účinek masáže.

Masážní polštář je také vybaven VIBRACEMI, které přispějí k osvěžení celého těla a rovnováze duše i mysli, vyčerpané po náročné psychické námaze. Nechybí ani POKLEPÁVÁNÍ, které jako při správné sportovní masáži dodá chybějící energii a zlepší krevní oběh.

Masážní podložka se simulátorem jógy a protahovacích cviků BaurerNaprosto úžasná podložka, která vás uvolní a protáhne tak, jako kdybyste hodiny cvičili či praktikovali jógu.

Klíčové vlastnosti této masážní podložky Beurer, jsou:

 • Podložka masáží uvolní svaly, záda i mysl
 • 4 přednastavené programy se třemi stupni intenzity 3
 • Volitelná funkce ohřevu
 • Volitelná vibrační masáž
 • 7 vzduchových komor simulujících jógu a protahovací cvičení (podložka se nafukuje a vyfukuje)
 • Vyhřívaná podložka uvolní unavenou a bolavou oblast zad, ramen i krku (
 • Podložka je skládací s praktickou rukojetí, lze jí jednoduše přenášet či vzít do přírody.
 • Praktický dálkový ovladač...


Revoluční masážní křeslo Insportline s mnoha funkcemi (různé modely a barvy)
Křeslo pro domácí masáž nabízí nejrůznější typy masáží, jako například:

 • jemnou relaxační,
 • regenerační,
 • oblíbenou 3D masáž,
 • shiatsu masáž,
 • komplexní celotělovou masáž včetně rukou a nohou,
 • vlastní masáž vybraných částí těla.

Masáž zajišťují masážní hlavice a airbagy, které dokonale napodobují masírující lidské ruce (prsty, dlaně, různé tlaky, poklepy...).

Kromě masáží křeslo umí skenovat celé tělo, a nabízí různé terapie jako je:

 • infračervené vyhřívání,
 • zkrášlující světelná terapie,
 • trakce osteoartrózy,
 • protahování kyčlí WAIST STRETCH,
 • magnetoterapie,
 • aromaterapie, a další ...

Křesla nabízejí také nastavení sklonů, možnost poslechu hudby či audio knihy, a mnoho dalších užitečných funkcí. Záleží na modelu křesla, které si vyberete.

Zde video ukázka křesla, respektive jak funguje a co umí.


VibroShape s lanem - vibrační plošina pro zdravý život, hubnutí či zpevnění svalů bez námahy
Vibro Shaper je vysoce hodnotný a speciálně vyvinutý fitness přístroj, disponující mnoha funkcemi, které pomáhají uvolnit, spálit kalorie a dostat tělo do skvělé formy bez pocení, námahy a drastických diet či hladovky! Stačí si každý den na 10 minut stoupnout na plošinu a zapnout vybraný program. Viditelný a znatelný výsledek se brzy dostaví.

Vše je nastavitelné ovladačem a nohama - svaly uvolňují vibrace, klidná procházka, běh nebo sprint.

Shaper stimuluje krevní oběh, podporuje prokrvení a pomáhá zpevnit svalstvo. Je skvělým parťákem pro každého, kdo chce zdravěji žít, zhubnout, či zpevnit svalstvo. Na věku nezáleží.

Vibro Shaper  také nabízí výživového poradce, tréninkový plán

Výkonná masážní pistole pro perkusní terapii Theragun od TherabodyPerkusivní (perkusní) terapie je v dnešní době velmi oblíbená, a to nejen u sportovců. Její přednosti spočívají především v okamžitém a viditelném účinku, tzn., že téměř v mžiku odstraní bolest, napětí a stres ošetřených svalů, šlach, vazů a úponů.

Masážní pistole Theragun je výkonná, tichá a chytrá. Její hlavice cíleně ošetřuje svaly a zasahuje do hloubky. Je skvělou pomůckou pro každého, kdo má namáhavou práci, a také pro sportovce i turisty, kteří ocení její revoluční funkci po náročném výšlapu, sportovním výkonu atd.

Kompatibilní s Bluetooth® a aplikací Therabody. Součástí jsou různé nástavce, pouzdra, kabely...

V obchodě kromě tohoto modelu, najdete výběr z mnoha dalších masážních pistolí v různých cenových relacích.

Masážní přístroj na nohy s vyhříváním a manžetami na lýtka OrbisanaHýčkejte svá chodidla masáží Shiatsu, a v případě bolavých a oteklých nohou, nasaďte vzduchové manžety pro lýtka a stehna. Pokud jsou vaše chodidla studená, pak je prohřejte přepínatelnou funkcí blahodárného tepla.

Dopřejte svým nohám neuvěřitelný zážitek. Zasuňte je do pantoflí v masážním přístroji a užívejte slastnou masáž třeba u TV, PC, čtení knihy, ruční práce (pletení, háčkování, vyšívání, kreslení, luštění křížovky)..., nebo si zavřete oči a zcela vypněte mysl. Nádhera...

O vaše chodidla během Shiatsu reflexní masáže, pečuje celkem šest masážních desek s 18 rotačními masážními uzly. Funkci masáže lze nastavit ve třech silách:

 • Funkce hnětení a tlak vzduchu,
 • funkce hnětení,
 • Tlak vzduchu.


Dárkový Rádce © 2009 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Návrat na obsah