SMART trendy vychytávky - TIP na výjimečné dárky pro mladé

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah

SMART trendy vychytávky - TIP na výjimečné dárky pro mladé

rádce na dárky
Published by dárkový rádce v dárky · 8 Listopad 2023

Přinášíme Vám tipy na velice zajímavé FUN a SMART vychytávky, které pro svou funkčnost zaujmou a potěší nejen mladé holky a kluky, ale také například kutily, rybáře, cyklisty, hudební nadšence, milovníky kempování atd...

Handsfree rukavice s Bluetooth pro pohodlné telefonování v zimě a mrazu, ideální též na všechna dotyková zařízeníTyto úžasné unisex "Mluvící rukavice" v barvě černé, nejen zahřejí, ale umožní i pohodlně telefonovat nebo poslouchat hudbu. Jde o parádní gadget, který je kompatibilní s mobilními telefony a Smartphone vybavené technologií Bluetooth.

Co získáte s mluvícími rukavicemi Bluetooth:

Dosah od telefonu: 10 m,
Dobíjení: dobíjecí lithiová baterie,
Provozní doba na baterie: 5 -8 hodin provozu,
Rukavice jsou unisex a tudíž vhodné jako bluetooth rukavice pro muže a ženu.
Zimní rukavice s vestavěným handsfree,
jsou provedeny v černé barvě,
pravá rukavice s reproduktorem a mikrofonem (všité do palce a malíčku),
ovládání pomocí tlačítek na manžetě rukavice,
dlouhá výdrž, snadné a rychlé dobíjení,
ideální pro běžné nošení i na všechny druhy zimních sportů,
vhodné i pro ovládání dotykových displejů,
kompatibilní se všemi zařízeními s bluetooth technologií.

Zimní svítící a hudební čepice MUSIC-HAT s bluetooth a vestavěnými reproduktory / sluchátkyMUSIC-HAT je mnohem více než jen UNISEX čepice! Tato vychytaná a na nošení velice příjemná čepice, poslouží totiž jako trendy zimní přikrývka hlavy a sluchátka v jednom. Čepice umožní obdarované/mu poslouchat oblíbenou hudbu, knihy nebo telefonovat (funkce hands-free). Kompatibilní s iPhone, iPod a iPad, jako i s rodinou mobilů i hudebních zařízení.

Další vychytávkou je zabudovaná čelovka (3 stupně intenzity svícení), která se šikne například při večerní a noční aktivitě, práci při slabém světle, jízdě na kole, koloběžce... Čepice má také na zadní straně odrazku.

Prostě COOL vychytávka se zabudovaným světlem a repráčky. Velikost je univerzální a sedne mužům i ženám.

Hudební polštář s reproduktorem v provedení klasika nebo anatomickýZapomeňte na večerní poslech hudby či audio knihy se sluchátky. Tento polštář s reproduktorem a připojením na mobil/tablet/Mp3..., vám nabízí příjemný poslech bez sluchátek, a díky tomu si můžete lehnout i na bok nebo se stulit do klubíčka, a rozjímat, meditovat nebo klidně usnout. Hudbu z polštáře uslyší jen ten, kdo na něm leží, tudíž hudba neruší nikoho v okolí.

Polštáře jsou různých velikostí, designů a provedení.

1.
Velký designový polštář ve tvaru herního ovladače GIANT, nadchne každého pařiče a milovníka gadgets i technických inovací. Jde o zajímavý doplněk do pokoje a COOL hudební vychytávku.2.
Velký polštář pro pár i jednotlivce FROSTER, má zabudované 2 reproduktory a rozdělovač na sluchátka ve tvaru srdíčka. Jde o skvělou a nápaditou vychytávku, která nabízí možnost, poslouchat hudbu s milovaným protějškem i během tulení, mazlení či relaxace, a nikoho hudbou nerušit.3.
Zdravotní polštář z paměťové pěny ANATOMIXX® MUSIC
Pro zážitek z usínání nebo relaxace, je tu tento hudební anatomický polštář, který umožní poslouchat oblíbenou hudbu, audioknihu nebo rádio, pohodlně bez tlačení sluchátek, obtěžujícího kabelu od sluchátek a rušení okolí...4.
Cestovní polštář ve tvaru měcíce ANATOMIXX® MUSIC
Kvalitní polštářek z paměťové pěny, je skvělý parťák na cestování v autobuse, letadle, ve vlaku nebo v autě. Pro zpříjemnění cesty nabízí nejen měkoučkou oporu, ale i stereo poslech hudby ze 2 reproduktorů.


Dárkový Rádce © 2009 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Návrat na obsah