Domácí Infralampa - neuvěřitelně účinný pomocník v boji s bacily a bolestmi - radcenadarky.cz

Rádce na Dárky
Váš pomocník s výběrem dárků po vaše blízké             
Rádce na Dárky

Rádce na Dárky

Přejít na obsah
Články, dárkové tipy, recenze a rady jak správně vybrat dárek
Domácí Infralampa - neuvěřitelně účinný pomocník v boji s bacily a bolestmi
Dárek pro zdraví


Není to náhoda, že při pobytu na slunci "bez použití opalovacího krému s vysokým UV faktorem", se nám uleví od bolestí, máme lepší náladu, zdravější pleť a nemoci jako rýma, kašel či škrábání v krku se nám vyhýbají. Za tento zdravotní prospěch pro celý organismus můžeme poděkovat slunečnímu záření, které blahodárně působí na lidské zdraví tím, že posiluje imunitní systém a prohřívá pokožku, svaly, klouby, zkrátka celé tělo.

Stejně blahodárné účinky pro naše zdraví a krásu má i kvalitní infralampa, jen s tím rozdílem, že se před účinky jejího červeného záření nemusíme chránit ochranným krémem s vysokým faktorem, neboť jsou infra paprsky červené lampy zcela neškodné.


"Infračervená lampa je takový malý zázrak pro domácí léčbu celé rodiny včetně domácích mazlíčků, který by neměl chybět v žádné domácnosti."


Chcete-li se dozvědět:
co a jak lampa léčí, jak jí používat a jiné zajímavosti, jako například, které Infračervené lampy jsou nejlepší a neoblíbenější u lékařů i domácích uživatelů, pak čtěte dále...


Co je Infralampa?
Infralampa nebo také Infračervená lampa, tepelná lampa či červená lampa, je jednoduchá lampa s infračervenou žárovkou, která vyzařuje léčivé červené teplo. Tyto teplé infračervené paprsky jsou různé intenzity, záleží na modelu a velikosti lampy. Lampy pro červenou světelnou terapii - infralampy, jsou levné sestřičky drahé infrasauny, která působí na celý organismus, zatímco Infračervené lampy působí jen na určitou část těla. Infralampa je kouzelný pomocník v léčení nejen v domácím prostředí, ale můžete se s ní setkat i v centrum fyzioterapie, kde se s úspěchem používá již řadu let.


Co léčí a na co pomáhá Infračervená lampa?
Terapie Infračervenou lampou poskytuje člověku i domácímu mazlíčkovi nespočet pozitivních účinků na jeho zdraví a psychiku.

Soustředěné infračervené teplo prochází do hloubky, čímž prohřívá tělo, okysličuje tkáně, rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve i lymfy.  Dochází tak k rychlejší látkové výměně a rychlejšímu odstraňování toxických látek. Infračervené teplo je neuvěřitelně účinné zejména pro léčbu bolesti zad, malých i velkých kloubů, svalových bolestech, vyrážky, akné, zranění a virových, plísňových i bakteriálních infekcí, včetně těžkých infekcí nosu, uší, dutin, nehtů, zubů, močového měchýře atd...

Funkce červených paprsků spočívá v tom, že příjemně pronikají do kůže, tkání, sliznic a kloubů, aby zde zabily infekci, vyhnaly toxiny, zlikvidovaly zánět a uzdravily nemocné a bolavé tělo či konkrétní část těla. Mnoho virů, bakterií, spirochet, kvasinek, plísní, parazitů a rakovinných buněk, má na rozdíl od normálních zdravých a tělu vlastních buněk, špatnou toleranci vůči teplu a kyslíku, a je tudíž snadno zabito infračerveným teplem z lampy. Dokonce i pacienti s boreliozou II a III stupně si pochvalují její účinky. V případě rakovinných buněk či boreliozy, je pacientům doporučována také silně detoxikační infračervená sauna, kterou ale ne každý dobře snáší (teplo v infrasauně může zhoršit zdravotní stav) a její pořízení je navíc dosti nákladné.
Domácí Infralampa - neuvěřitelně účinný pomocník v boji s bacily a bolestmi
Infralampa je velice užitečný dárek pro zdraví a krásu, který potěší každou ženu i muže. Chcete-li se dozvědět více informací o léčbě červeným teplem, jak lampu používat a jiné zajímavosti, přečtěte si tento článek...
Vytvořil radcenadarky.cz - 15/9/2018
Title
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Návrat na obsah